fbpx

Consultant Implementare Pluriva HCM

Pluriva HCM (Human Capital Management) este un soft de resurse umane performant, conceput pentru departamentele de HR&Payroll și dezvoltat de o companie 100% românească. Cu ajutorul aplicației Pluriva HCM departamentele de HR au avantajul de a utiliza unul dintre primele soft-uri de resurse umane livrat pe o platformă online, ce poate fi accesat atât de pe desktop, cât și de pe mobil sau tabletă.

Peste 700 de clienți au ales să utilizeze platforma online Pluriva HCM cu cele peste 200 de modele de documente pentru administrarea de personal. Lună de lună salariile sunt calculate pentru +30 500 de angajați, iar zilnic există un număr de +3 500 de angajați care se conectează în modulul Portal Angajat (Self Service). Soft-ul de resurse umane Pluriva HCM este cel mai eficient instrument pentru departamentele de HR.

Candidatul ideal

  • Diploma de Inspector Resurse Umane (avantaj);
  • Minim 3 ani experienta in salarizare;
  • Cunostinte bune privind Legislatia muncii;
  • Experienta in utilizarea MS Office (in special Excel);
  • Experienta in utilizarea unui program de resurse umane si/sau salarizare (avantaj);
  • Abilitati de comunicare si dorinta de a interactiona cu persoane diferite;
  • Posibilitatea de a lucra la mai multe proiecte in acelasi timp;
  • Capacitate de analiza, sinteza si organizare eficienta a muncii.

Descrierea jobului:

  • Responsabilitatile postului
  • Cunoasterea detaliata si intelegerea solutiei PlurivaHCM, parte a PlurivaERP;
  • Implementarea solutiei PlurivaHCM (configurare fluxuri de lucru, training, suport post-implementare);
  • Asigurarea suportului necesar utilizatorilor pe toata perioada de implementare;
  • Elaborarea documentelor de proiect;
  • Respectarea procedurilor interne si a standardelor Pluriva.

Beneficii:

  • Oferim bonusuri de performanta, dar te si ajutam sa te bucuri de evenimentele speciale din viata ta;
  • Avem sediul la 5 minute distanta de statia de metrou Politehnica, dar chiar si asa iti decontam transportul;
  • Avem grija de timpul tau, iti poti alege programul;
  • Cel putin 1 data/an plecam in team-building.

Aplica acum pentru postul de Consultant Implementare Pluriva HCM! Trimite-ne CV-ul tau la adresa de email: hr@pluriva.com.