fbpx

Programator SQL

Pluriva este o companie de software de gestiune a afacerii. Compania numara 50 de angajati si are sediul in Bucuresti. Clientii nostri utilizeaza in fiecare zi solutia Pluriva ERP pentru a controla, organiza si optimiza urmatoarele procese de business: aprovizionare, depozitare, ofertare, vanzare, livrare, incasare, gestionare parc auto, strategii comerciale si management de proiect.

Aplicatia noastra de business a inregistrat cea mai rapida crestere pe piata romaneasca si este utilizata de +1.300 de clienti din diferite domenii de activitate. Dorim sa ne marim echipa, asa ca daca vrei sa faci parte din cel mai cool domeniu, cel IT, afla mai jos care sunt cerintele si beneficiile noastre, iar apoi vino sa ne cunoastem.

Candidatul ideal

  • Cunostinte legate de cele mai bune practici pentru design obiecte in baza de date si pentru scriere cod SQL;
  • Cunostinte legate de scrierea si rularea testelor unitare;
  • Studii superioare sau studenti in an terminal;

Responsabilitati:

  • Design obiecte si dezvoltare de cod SQL in baza de date;
  • Inregistrarea activitatilor si controlul surselor;
  • Participare la testarea unitara;

Beneficii:

  • Investim in dezvoltarea ta profesionala: vei face parte dintr-o echipa cu 20 ani experienta in domeniul de la care vei putea invata tot ceea ce ai nevoie pentru o buna desfasurare a activitatii tale;
  • Te ajutam sa iti dezvolti simultan abilitatile de comunicare, cunostintele economice si cele din domeniul IT;
  • Iti oferim bonusuri de performanta tinand cont de realizarile tale;
  • Te ajutam sa te bucuri de evenimentele speciale din viata ta oferindu-ti suport in tot ceea ce vrei sa faci;
  • Avem sediul la cinci minute distanta de statia de metrou Politehnica, iar transportul este decontat;
  • Cel putin o data/an plecam in team-building si organizam evenimente pentru a reintragi intreaga comunitate.

Aplica acum pentru postul de Programator SQL in Pluriva! Trimite-ne CV-ul tau la adresa de email: hr@pluriva.com.