fbpx

Consultant Suport – Pluriva

Pluriva este o companie furnizoare de solutii software pentru gestiunea afacerii. Compania numara 50 de angajati si are sediul in Bucuresti. Clientii nostri utilizeaza in fiecare zi solutia Pluriva ERP si Pluriva HCM pentru a controla, organiza si optimiza urmatoarele procese de business: aprovizionare, depozitare, ofertare, vanzare, livrare, incasare, gestionare parc auto, strategii comerciale si management de proiect.

Echipa Pluriva cauta sa isi mareasca departamentul de suport clienti. Daca te afli printre absolventii unei facultati cu profil tehnic sau economic si daca iti doresti sa te alaturi unei echipe dinamice, descopera oferta noastra pentru pozitia de Consultant Suport ERP.
Daca te regasesti in cele de mai jos, aplica pe Facebook si hai sa ne cunoastem!

Candidatul ideal

  • Absolvent al unei facultati cu profil tehnic, ori economic
  • Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
  • Experienta pe aplicatii de tip ERP, constituie un avantaj
  • Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj
  • Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
  • Cunoasterea/intelegerea circuitului de documente, marfa si servicii in cadrul unei organizatii
  • Persoana orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
  • Permis conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Ofera suport si solutii clientilor privind aplicatia ERP
  • Analizeaza cerintele clientilor, instaleaza si configureaza aplicatia ERP conform acestor cerinte
  • Instruieste utilizatorii in ceea ce priveste exploatarea aplicatiilor
  • Asigura suport tehnic post-implementare in exploatarea aplicatiilor, rezolvand problemele legate de utlizare si functionare semnalate de client
  • Raspunde prompt la nevoile clientilor
  • Urmareste solutionarea fiecarei cerinte a clientilor de la preluare si pana la finalizarea acesteia
  • Mentine un nivel ridicat de satisfactie a clientilor

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Bonusuri in functie de performante
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
  • Acces la un mediu de lucru prietenos care iti favorizeaza schimbul de idei si initiativa persoanala, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera
  • Posibilitate de promovare

Aplica acum pentru postul de Consultant Suport - Pluriva! Trimite-ne CV-ul tau la adresa de email: hr@pluriva.com.