Job disponibil: Graphic Designer

Te asteptam in echipa Pluriva! Cautam un graphic designer priceput!

Daca vrei sa fii parte din echipa noastra, acum este momentul. Asteptam sa ne trimiti CV-ul pe hr@pluriva.com.

Candidatul ideal:

  • Minim 2 ani experienta pe un post similar;
  • Cunostinte solide de Adobe Photoshop, Illustrator;
  • Cunoasterea programului Corel Draw constituie un avantaj;
  • Experienta in pregatirea materialelor pentru tipar;
  • Creativitate, imaginatie, seriozitate, organizare, atentie la detalii;
  • Capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
  • Respectarea specificatiilor si a termenelor limita;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Pasiune pentru ceea ce faci;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Creeaza materiale publicitare print (DTP) – postere, roll-up, machete presa scrisă, materiale semnalizare in-door, flyere, cataloage produse etc., respectand specificatiile persoanei desemnate din departamentul marketing;
  • Primeste, verifica si optimizeaza fisierele;
  • Executa si adapteaza desenele vectoriale;
  • Prelucreza text si imagini grafice;
  • Propune si realizeaza noi materiale de promovare (flyere, brosuri etc.).

Beneficii:

  • Oferim un mediu de lucru placut, stabil si relaxant in care sa te dezvolti si sa iti atingi obiectivele profesionale;
  • Pachet salarial motivant, corespunzator nivelului tau profesional;
  • Participare la teambuilding-uri.

Aplica acum pentru postul de Graphic Designer la Pluriva!

Trimite-ne CV-ul tau, eventual insotit de o scrisoare de intentie, la adresa de email: hr@pluriva.com.