Job disponibil: Consultant Suport ERP

Pluriva ERP isi mareste echipa! Cautam consultant de suport Pluriva ERP.

Daca vrei sa fii parte din echipa noastra, acum este momentul. Asteptam sa ne trimiti CV-ul pe hr@pluriva.com.

Cerinte:

  • Absolvent al unei facultati cu profil tehnic, ori economic
  • Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
  • Experienta pe aplicatii de tip ERP, constituie un avantaj
  • Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj
  • Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
  • Cunoasterea/intelegerea circuitului de documente, marfa si servicii in cadrul unei organizatii
  • Persoana orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
  • Permis conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • Ofera suport si solutii clientilor privind aplicatia ERP
  • Analizeaza cerintele clientilor, instaleaza si configureaza aplicatia ERP conform acestor cerinte
  • Instruieste utilizatorii in ceea ce priveste exploatarea aplicatiilor
  • Asigura suport tehnic post-implementare in exploatarea aplicatiilor, rezolvand problemele legate de utlizare si functionare semnalate de client
  • Raspunde prompt la nevoile clientilor;
  • Urmareste solutionarea fiecarei cerinte a clientilor de la preluare si pana la finalizarea acesteia;
  • Mentine un nivel ridicat de satisfactie a clientilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant
  • Bonusuri in functie de performante
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
  • Acces la un mediu de lucru prietenos care iti favorizeaza schimbul de idei si initiativa persoanala, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera
  • Posibilitate de promovare

Aplica acum pentru postul de Consultant Suport ERP in Pluriva!

  • Trimite-ne CV-ul tau, eventual insotit de o scrisoare de intentie, la adresa de email: hr@pluriva.com.