Job disponibil: Consultant Implementare Pluriva ERP

Pluriva ERP isi mareste echipa! Cautam consultant de implementare sistem Pluriva ERP pentru modulele de resurse umane si salarizare.

Daca vrei sa fii parte din echipa noastra, acum este momentul. Asteptam sa ne trimiti CV-ul pe hr@pluriva.com.

Cerinte:

  • Absolvent al unei facultati cu profil tehnic, ori economic
  • Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
  • Experienta 1-2 ani in implementarea solutiilor informatice tip ERP, constituie un avantaj
  • Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj
  • Cunostinte utilizare MS Office  (Excel, Word)
  • Cunostine de legislatia muncii, salarizare, inspectia muncii
  • Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
  • Persoana pozitiva, orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
  • Permis conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Ofera suport si solutii clientilor privind aplicatia ERP
  • Analizeaza cerintele clientilor, instaleaza si configureaza aplicatia ERP conform acestor cerinte
  • Instruieste utilizatorii in ceea ce priveste exploatarea aplicatiilor
  • Asigura suport tehnic post-implementare in exploatarea aplicatiilor, rezolvand problemele legate de utlizare si functionare semnalate de client
  • Raspunde prompt la nevoile clientilor;
  • Urmareste solutionarea fiecarei cerinte a clientilor de la preluare si pana la finalizarea acesteia;
  • Mentine un nivel ridicat de satisfactie a clientilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant
  • Bonusuri in functie de performante
  • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
  • Acces la un mediu de lucru prietenos care iti favorizeaza schimbul de idei si initiativa persoanala, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera
  • Posibilitate de promovare

Aplica acum pentru postul de Consultant Implementare ERP in Pluriva!

  • Trimite-ne CV-ul tau, eventual insotit de o scrisoare de intentie, la adresa de email: hr@pluriva.com.